(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Pojištění psa vám ušetří náklady na veterinární péči

Pojištění psa vám ušetří náklady na veterinární péči

Většina majitelů psů či koček neví, že si mohou svého zvířecího kamaráda pojistit. Pojištění psa je výhodné v mnoha případech. Sníží výdaje za veterinární péči, a rovněž se vyhnete nahodilým nákladům za způsobenou škodu. Ruku na srdce, domácí mazlíčci jsou velice aktivní a může se stát cokoliv.

Díky pojištění psa anebo kočky budete zodpovědným majitelem, protože v životě dochází k různým situacím. Tento typ pojištění vám pomůže zdolat nepříjemnosti jednodušeji.

Důvody pojištění

Praktické pojištění mazlíčků se vyplatí hned z několika důvodů. Jak už je to i v případě jiných pojistek, malinko si oddechnete. Ono se sice říká, že peníze nejsou všechno, ale bez nich není život snadný. Pro mnoho lidí je zhola nemožné platit vysoké sumy za veterinární péči či následky způsobené psem. Člověk nikdy neví, kdy bude čtyřnohý člen domácnosti nemocný anebo si způsobí komplikovaný úraz.

Nemoc si nevybírá

Pojistit lze psa, kočku i více mazlíčků najednou. Pravidelná měsíční platba nemusí být vysoká, začíná od 149 Kč. Záleží jen na vás, do jaké míry si chcete zvíře pojistit, protože některá plemena jsou k nemoci a úrazům náchylnější. Zdraví je ve zvířecím životě nejcennější, například psi se nepyšní dlouhověkostí a s přibývajícím věkem jsou ohroženější. Někdy ani pravidelné kontroly u veterináře nestačí a problém je na světě. Pokud se jedná o vyšetření a zákroky, které nejsou cenově náročné, člověk to nějak přejde. Nicméně speciální péče po úrazu, náročné operace a léčebné výlohy něco stojí. Pojištění mazlíčků je v tomto případě na místě.

Když nastane problém

Domácí mazlíčci jsou svérázní a nehledí, do koho narazí a povalí na zem. Počítejte s tím, že mohou nechtěně způsobit škodu na majetku či zdraví člověka. Sjednané pojištění je tedy ideálním východiskem a záchranou před nahodilými výdaji.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vhodný bytový textil se může i prodražit

Bytové vybavení se dá pořídit jak docela draze, tak i vcelku levně. Je jasné, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *