(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Na co si dát při výběru granulí pro psa pozor?

Na co si dát při výběru granulí pro psa pozor?

Je obecně známo, že jsou obyvatelé České republiky národem pejskařů a pro svého zvířecího miláčka by udělali cokoliv. Často mu dopřávají laskominy, o kterých si myslí, že mu chutnají. Jenže tím zkracují svému čtyřnohému kamarádovi život. Ano, každý někdy zhřeší, ale nejlepší jsou kvalitní granule pro psy.

Vše musí být v harmonii

Se psem je to jako s člověkem. Potřebuje mít pestrou a vyváženou stravu. Jedině tak se dobře nažere, nebude obézní a předejde mnoha zdravotním problémům. Pokud se rozhodnete pro nekvalitní krmivo pro psy, uberete tím svému zvířecímu příteli pár let života anebo mu způsobíte zdravotní patálie, jako jsou alergie, zánět uší, bolest kloubů i nemoci spojené se zažíváním.

Nevěřte všem reklamám

V televizi jsou reklamy vlastně na cokoliv. Ne všechny produkty musí být tak dokonalé, jak je představují. V každém případě se vždy dívejte na složení. Každé granule pro psy nemají ideální kompozici vitamínů, minerálů, masa a dalších potřebných látek. Veškeré levné granule pro psy nemusejí být špatné, i v tomto případě stojí za to přečíst si složení na obalu. Jakmile vyberete vhodné granule či konzervy, dávejte si pozor na dávkování. Některá krmiva mohou být výživnější, jiná se musí dávkovat víckrát denně. I když koupíte svému příteli do nepohody sebedražší granule, nemusí mu sednout. Každý pes je stejně jako člověk unikát s rozdílnými vlastnostmi, povahou a chutěmi.

Pozor na chemickou konzervaci

Na obalu výrobku sledujte i fakt, zda je krmivo chemicky konzervováno. Takových produktů se ihned straňte! To platí také pro barviva či konzervanty. Můžete si říct, že jsou tyto látky v malém množství neškodné, ale každodenní podávání psovi udělá své. Pokud si nevíte s výběrem granulí pro psy rady, mrkněte se na web Fera24.cz. Právě zde najdete pestrý výběr krmiva pro čtyřnohé miláčky.

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *