(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Víme, jak vybrat a kde pořídit plastové přepravky a obaly

Víme, jak vybrat a kde pořídit plastové přepravky a obaly

Hledáte praktické plastové přepravky pro logistiku či skladování zboží? V takovém případě se vám jistě bude hodit následující článek, kde najdete praktické rady pro výběr ideálního řešení. Navíc nechybí ani doporučení na další obaly, které mohou posloužit například pro tekutiny či pro odkládání odpadu.

Univerzální euro přepravky

Pokud potřebujete vyřešit nákup přepravek, pravděpodobně zvolíte jednu z nejčastěji využívaných variant. Jedná se o klasické a velmi oblíbené euro přepravky. Jejich standardizované rozměry odpovídají poskládání do regálů i snadnému umístění například na palety. Navíc existuje celá řada konkrétních variant, kdy některé mohou být plné a jiné zase s otvory pro lepší cirkulaci vzduchu, což je žádoucí například u skladování potravin.

Jak vybrat nejlepší přepravku

Při výběru ideální přepravky si vždy pečlivě zkontrolujte rozměry. A to opravdu všechny rozměry, protože se počítá nejenom šířka a délka, ale také výška přepravky. Někdy totiž bývá výhodnější pořízení vyšší varianty, kam bez problémů naskládáte potřebné zboží. Při výběru si ověřte také to, že je pro daný sortiment nádoba vhodná. Znamená to například specifickou certifikaci u přepravek určených na potraviny.

Vybírejte na specializovaném internetovém obchodě

A kde všechno potřebné jednoduše pořídíte? Základem je výběr na specializovaném internetovém obchodě, kde najdete široký výběr přepravek různých rozměrů i provedení. Kromě přepravek můžete z nabídky vybírat praktické plastové nádoby na odpad, barely, vozíky pod přepravky a další potřebné příslušenství pro bezproblémový provoz skladu a jednodušší logistiku. Nakoupit můžete již jednotky kusů, takže si objednávku nakombinujete přesně podle vašich představ, ať už chcete dokoupit jen pár potřebných prvků, nebo hledáte kompletní vybavení skladu.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vhodný bytový textil se může i prodražit

Bytové vybavení se dá pořídit jak docela draze, tak i vcelku levně. Je jasné, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *