(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Psi / Aerobie: Jedinečná sportovní pomůcka, do které se váš pes zamiluje

Aerobie: Jedinečná sportovní pomůcka, do které se váš pes zamiluje

Slyšeli jste již o aerobie? Aerobie je létající kruh, který je primárně určen k házení a zábavě pro člověka. Aerobie je velmi podobné frisbee, je kulaté, lehké, ale uvnitř není plné. Běžně bývá užíváno jako sportovní pomůcka pro zlepšování fyzické kondici. Aerobie si však zamiluje i váš pes. Nejenže se mu lépe chytá než klasické frisbee, ale doletí pěkně daleko, tudíž se váš pes může řádně vyběhat. 

Sportování s aerobie

Aerobie ocení každý pes, který miluje frisbee a spolu s ním běhání, skákání a chytání kruhu. Aerobie má opravdu výjimečné letové vlastnosti, lehkou konstrukci a dosahuje dokonce dvakrát delších vzdálenosti doletu než běžný létající talíř. Zakoupit ho můžete ve dvou velikostech (25 cm a 33 cm) a samozřejmě větší kruh doletí dále. Pozor však, pokud budete aerobie házet v blízkosti vodních ploch, na vodě neplave a mohli byste o něj snadno přijít.

Psi si ho zamilují

Především plemena, která milují aportování, si brzy aerobie oblíbí. Snadno jej chytnou a pokud ho šikovně hodíte, mohou ho chytat i ve skoku. Aerobie navíc létá opravdu daleko, tudíž se pes pořádně proběhne. Pro vás je aerobie také velmi praktické, je lehké, skladné a stačí ho připnout na batoh či tašku. Oceníte ho na dovolené, procházkách i výlet jako zábavu pro vás i vašeho psa. Aerobie si můžete vybrat v různých barvách. Vybírejte ty barvy, které se vám budou dobře hledat, když vám aerobie někde zapadne a pejsek ho nebude moci najít. Cena aerobie se pohybuje kolem 300 Kč za menší kruh a 400 Kč za kruh větší. Cena aerobie je oproti klasickému frisbee vyšší, ale tato investice se opravdu vyplatí. Velikost aerobie vybírejte především podle velikosti vašeho psa, aby se mu snadno chytal a pes za ním stíhal běžet. Dopřávejte si sportovní zábavu i s vaším psem.

O Barbora

Zkuste také

Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Češi jsou vyhlášeným národem pejskařů, přičemž se chlubí více než dvěma a půl miliony těchto …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *