(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Jaký bytový textil je v kurzu pro letošní rok

Jaký bytový textil je v kurzu pro letošní rok

Chcete si upravit bydlení podle nejnovějších trendů a přidat nový bytový textil, kterým jednotlivé místnosti rozzáříte a zároveň získáte praktické prvky do výbavy? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete praktické rady a tipy pro výběr těch správných kousků včetně zajímavých barevných kombinací.

Kvalitní povlečení s originálním motivem

Ani v tomto roce se nemění trend, kdy vybavení ložnice hraje velmi důležitou úlohu. Konkrétně jde o kvalitní povlečení, které by mělo být z bavlny. To však není všechno, protože trendem jsou zajímavé vzory. Oblíbená jsou povlečení s výrazným potiskem, motivem listů pokojových rostlin či abstraktními obrazci. Stálicemi zůstávají světlé pastelové barvy, které mají uklidňující dojem. Výběr povlečení můžete podpořit také novým stylovým přehozem na postel.

Bytové doplňky pro vytvoření útulného dojmu

Už hodně dlouho je jasné, že bytové doplňky mají nejenom funkční využití, ale představují také důležité prvky pro vytvořené útulného dojmu z celého interiéru. Konkrétně jde například o malé dekorativní polštářky, deky, přehozy, ubrusy, podsedáky na židle a mnoho dalšího. I takové drobnosti, jako jsou například utěrky nebo styl záclon, hrají velkou roli ve výsledném efektu a celkovém dojmu, jaký budí daný pokoj.

Závěsy ve sladěné barvě

Zajímavým prvkem, který může hodně zamávat s celkovým vzhledem místnosti, jsou závěsy. Ty je možné měnit podle aktuální nálady a správným odstínem podpoříte další vybavení či naopak vytvoříte originální kontrast a dodáte trochu dynamiky. Závěsy by měly být ve správné výšce a kromě konkrétní barvy, kdy oblíbené jsou například i výraznější odstíny žluté a chybu neuděláte s nejrůznějšími variantami šedé, záleží také na struktuře látky. S výběrem tak nespěchejte a zvolte skutečně takový kousek, který si naprosto zamilujete.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vhodný bytový textil se může i prodražit

Bytové vybavení se dá pořídit jak docela draze, tak i vcelku levně. Je jasné, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *