(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Psi / Kočárky pro psy: vymoženost nebo potřebná věc? Jak pro koho…

Kočárky pro psy: vymoženost nebo potřebná věc? Jak pro koho…

Někdo sice může nevěřícně vrtět hlavou, ale je to tak. Dnešní moderní doba přeje v tomto ohledu i našim čtyřnohým mazlíčkům. Mimo kočárků se také jedná o povlečení, které lze sehnat. Je to pro vás zbytečný luxus?

To je již na každém, aby posoudil, co je pro jeho zvířecího miláčka standard nebo nad rámec. Pokud jde právě o kočárky na psy, v České republice to zatím až takový trend není, ale určitě jste se s tím již setkali.

Jaké výhody vám přinese kočárek na psa?

Kočárky pro psy usnadňují procházky – zejména u malých psů, jako jsou čivavy a mopslíci. Nemusí se však jednat jen o malá plemena, ale roli sehraje také věk. Psí senioři mající problémy s mobilitou by tak byli ochuzeni o to, podívat se dál, než jen na zahradu u domu nebo okolí paneláku.

Pro pejsky, kteří mají problém s chůzí je kočárek ideální příležitost. Procházky se pro pejska i jeho páníčka stanou méně stresující.

A málokdo z nás si uvědomí, že pomáhají chránit psy před nepříznivým počasím. Ať už je to vítr nebo mnoho slunce, pejsek zůstává chráněn, je v pohodlí a bezpečí. Další věc je ta, že vám domu nepřijdou s namoklým kožichem a špinavými packami. Bahno domů nepatří, to je jasné.

Další benefity

Kočárky mohou také pomoci zlepšit chování vašeho psa během návštěvy u veterináře. Když nejsou unavení přílišnou chůzí, nejsou tak nevrlí a rozrušení. Mnoho malých a starších psů se mimo jiné cítí bezpečněji kolem ostatních zvířat, když jsou v ohraničeném prostoru, který představuje právě kočárek.

Kočárky jsou vyráběné s ohledem na nosnost a kvalitní unese i psa, jenž váží 50 kg! Důležité je vybrat pevnou konstrukci, která by měla nejlépe být z ocelové výztuže a hliníkových trubek. Elegantní a novodobý design je již jen estetická stránka věci. Je tak na vás, jak sladíte ostatní příslušenství i s kočárkem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O makawiel

Zkuste také

Nepořizujte si psa jen podle vzhledu! Co vše si promyslet před pořízením nového člena rodiny

Mnoho osob dělá při pořizování nového psa jednu zásadní chybu, pořizuje jej jen podle vzhledu …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *