(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Odpočívadlo pro kočky pro nás byla nutnost

Odpočívadlo pro kočky pro nás byla nutnost

Mám doma dva kocoury a nutno podotknout, že s nimi šijí všichni čerti. S manželem jsem již v důchodu a poté, co nám zemřel náš pejsek Igor, jsme se rozhodli, že si tentokrát pořídíme kocourka namísto pejska a to z toho důvodu, abychom mu stačili a nevyžadoval od nás takovou péči, jako právě psí kamarád. To jsme ovšem ještě netušili, že k nám na chalupu zbloudí další kocourek bez majitelů, který se stal parťákem našeho dosavadního kocourka Tomáše. A když jsem se tak podívala na svého muže, který byl zpočátku razantně proti dvěma kočkám v bytě, nakonec souhlasil a to pod jednou podmínkou, a sice že si s dalším kocourkem pořídíme do bytu i odpočívadlo pro kočky, které je dle jeho slov velmi užitečným pomocníkem. A měl pravdu.

Odpočívadlo pro kočky se u nás doma neztratí

Můj muž měl pravdu. Odpočívadlo pro kočky se u nás v bytě rozhodně neztratí. Dva kocouři v bytě totiž skutečně představují obrovský zápřah. Navíc si společně chtějí také hrát a nejen sedět nečině na gauči u televize. K tomu všemu jim skvěle posloužil hrací prostor škrabadla, kterého je na něm více než dostatek. Navíc si oba mají kde brousit své drápky a nám tak neničí náš nábytek, o který bychom opravdu velmi neradi přišli. Je tedy více než patrné, že se u nás v domě toto velké antracitové škrabadlo, rozhodně neztratí.

Čestná dominanta našeho obývacího pokoje

Naše odpočívadlo pro kočky je skutečně obrovské. Je totiž vyrobeno z antracitu a jeho rozměry pojmou s klidem i tři kočičky. Z počátku jsem měla značné obavy z toho, jak bude takovýto kolos stát v našem útulném obývacím pokoji a zejména, jak v něm bude vypadat. Veškeré mé obavy jsou ovšem nyní ty tam a to zejména z toho důvodu, že odpočívadlo vypadá v naší domácnosti opravdu skvostně a k tomu všemu plní svůj účel na jedničku. Co více bychom si měli přát.

 

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *