(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Speciální tenisové míčky pro veselou hru i učení se psem

Speciální tenisové míčky pro veselou hru i učení se psem

Psi mají rádi zábavu a nové tréninkové podněty, které je budou udržovat v kondici. Aportování a chytání míčku patří mezi jejich nejoblíbenější činnosti a takovou hru budou vnímat jako odměnu. Se správným vybavením a přístupem můžete dosáhnout skvělých výsledků a uděláte radost svému čtyřnohému příteli. Vyberte mu nové míčky, které si zamiluje na první zakousnutí.

Zdokonalování schopností

Proč psi poslouchají naše povely? Chtějí udělat radost svým pánům a také touží po odměně v podobě pamlsku či oblíbené hračky. Výcvik začíná zhruba v půl roce života a spolu s výchovou trvá až do stáří psa. Není pochyb o tom, že naši chlupatí kamarádi jsou velmi chytří a byla by škoda nezdokonalovat jejich schopnosti. Klasickými výcvikovými povely to všechno jenom začíná. Pokračovat můžete dále k různým sportovním disciplínám. I bez ambicí soutěžit je dobré učit psa nejrůznějším dovednostem, které ho budou rozvíjet.

Odměna za splněný povel

Míček nemusí sloužit výhradně jako hračka pouze pro zábavu. Většina tréninkových metod pro učení nových povelů je založena na principu odměny za správně povedený povel. A to často znamená chvíli hraní s oblíbenou věcí. Jedná se o zdravější alternativu k pamlskům, ale pro větší úspěchy u psa je dobré obě metody střídat, případně vypozorovat, na co reaguje lépe.

Hra a dostatečný pohyb

V jednoduchosti je krása, a tak je nejoblíbenější psí hračkou jednoznačně míček nebo obyčejný klacek. Výborně pomáhá zpestřit procházky a unavit pejska pohybem, aby následně doma nezlobil. Speciálně upravený míček Stepanek Doggie je navíc vyroben tak, aby byl pro psa výbornou a hlavně bezpečnou hračkou. Jedná se o speciální tenisové míčky, které nejsou tlakované vzduchem. Hračka je vhodná pro všechna plemena psů a v balení jich najdete 25 kusů, což znamená dost příležitostí pro jejich postupné ztrácení.

O Jan Neckář

Zkuste také

Jak chránit domácí mazlíčky proti klíšťatům?

Klíšťata jsou malá a nenápadná, ale zároveň velmi nebezpečná. Tyto parazity se živí krví a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *