(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Potřebujete novou židli do kanceláře?

Potřebujete novou židli do kanceláře?

Každý člověk tráví v zaměstnání průměrně čtyřicet hodin týdně, což už je pěkná řádka hodin. Pokud máte navíc sedavé zaměstnání, při kterém je jen málo možností se protáhnout a na chvilku změnit činnost, je výběr vhodné kancelářské židle skutečně důležitý. Správné, nebo naopak špatné sezení má totiž vliv na vaše záda, následně celé držení těla a ve výsledku tedy na vaši celkovou kondici a zdraví.

Jak vybrat vhodnou kancelářskou židli?

Výběr správné židle byste tedy rozhodně neměli podceňovat a vaše kancelářské křeslo by mělo splňovat následující kriteria. Tím prvním a nejdůležitějším je, jak už bylo naznačeno, pevná a stabilní konstrukce především v oblasti zad. I když máte totiž v současné době pocit, že se vám na vaši staré židli sedí dobře, tyto hříchy mládí pocítíte, až budete mít svá léta. A chronická bolest zad patří k těm nejhorším obtížím. Posez na kancelářské židli by vám proto měl být pohodlný v každé pozici a rovněž by se vám z ní mělo dobře vstávat. Kromě opěrky je proto důležitý sedák, ten by neměl být ani příliš měkký, ale ani tvrdý. Rozhodně však musí být anatomicky tvarovaný. Díky tomu se vyhnete pozdějším bolestem jednak zad, ale také kyčelních kloubů. Nutná je možnost nastavitelnosti jak výšky sedáku, tak také naklonění opěradla, to vše vám pomůže k tomu, abyste v pozdějším věku netrpěli bolestmi.

Nábytek Atan

Jestliže jste po přečtení předchozích řádků usoudili, že potřebujete novou kancelářskou židli, určitě navštivte internetové stránky e-shopu s daným vybavením. Vše potřebné si vyberete například v sortimentu kancelářské židle a nábytek Atan.cz. Na jejich internetových stránkách naleznete to nejvhodnější právě pro vás. Kancelářská křesla jsou zde v různých cenových rozpětích. Již předem si navíc můžete navolit konkrétní materiál či vybavení židle.

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *