(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Dodávku je dnes možné si běžně půjčit u profesionálů

Dodávku je dnes možné si běžně půjčit u profesionálů

Každý, kdo se kdy stěhoval, moc dobře ví, co všechno to obnáší. Důležité je sehnat nejen dostatečné množství silných pomocníků, ale také vhodné stěhovací vozidlo. K tomuto účelu se nehodí osobní auta. S těmi je sice možné převážet nějaké drobnosti, avšak velké skříně rozhodně nikoliv.

Samozřejmě, existují i tažné vozíky, nicméně také ty mají docela omezenou kapacitu, a navíc něco takového každý nemá. Proto je nejlepší půjčit si dodávku.

Kvalitní autopůjčovna

Problém nastává, když známí ani rodina dodávku prostě nemají. V takových případech je nejlepším řešením prostě najít vhodnou autopůjčovnu, která se na pronájem tohoto typu vozidel vyloženě specializuje.

Mezi takovéto autopůjčovny patří i společnost Van2Go, která umožňuje svým zákazníkům si pronajmout dodávku v Ostravě i v Praze. Obrovskou výhodou je, že obě pobočky nabízejí víceméně stejné podmínky. Tudíž každý, kdo si touží pronajmout dodávku v Praze a má zkušenosti s ostravskou pobočkou, už víceméně ví, co ho čeká.

Na obou místech je možné si zapůjčit vůz jak na krátkou dobu, tedy několik hodin či dní, tak i dlouhodoběji. Takovýto pronájem se klidně může prodloužit i na déle než rok. V takovém případě nemá samozřejmě klient k dispozici pouze jednu dodávku, ale může je obměňovat.

Zavírací doba zde neexistuje

Van2Go nabízí svým klientů ještě další výhodu, a sice neomezenou otevírací dobu. Lidé, kteří si nutně potřebují pronajmout dodávku v nekřesťanských hodinách, tudíž nemají smůlu jako u jiných půjčoven dodávek.

Aby vše šlapalo jako na drátkách třeba i ve čtyři ráno, vyplatí se domluvit se s danou pobočkou předem, a sice telefonicky či prostřednictvím emailu. Hodně věcí se tím urychlí. Klient tak nemusí zbytečně dlouho čekat. Vše podstatné se vyřídí za daleko kratší dobu.

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *