(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Kam na dovolenou? Co třeba na Pálavu?

Kam na dovolenou? Co třeba na Pálavu?

Morava je prostě Morava. Slunná a pohostinná. Potřebujete-li utéct před stresem, lepší místo budete hledat opravdu těžko. Se sklenkou dobrého moravského vína v ruce starosti mizí jako pára nad hrncem.

Dovolená v přeplněném středomořském rezortu? „Ani náhodou!“ řekne si nejeden znalec moravského folklóru a samozvaný someliér v jedné osobě. Moravská vína totiž snesou srovnání s víny světovými. Proč tedy podporovat francouzské či italské vinaře, když můžete podporovat ty české! A přímo tam, kde vína vznikla. Třeba na Pálavě!

Vítejte na Pálavě!

Pálava patří mezi nejoblíbenější moravské lokality. Pochlubit se může krásnou přírodou, bělostnými skalisky, letitými duby a samozřejmě vinohrady produkujícími ty nejlepší vína. Za návštěvu určitě stojí město Mikulov, nejvyšší vrchol Pálavských vrchů Děvín či biosférická rezervace Dolní Morava.

Levné ubytování v srdci Pálavy

Kde se ubytovat? K dispozici vám je třeba levné ubytování Pavlov. Malebný penzion Florian leží přímo pod hlavní vinařskou ulicí v samém srdci kouzelné obce Pavlov. Že by tu víno neteklo proudem? O tom vážně pochybujeme. Součástí penzionu je totiž stylová restaurace a prostorný sklípek pořádající pravidelné degustace. Jak by také ne! Jsme přeci na Moravě!

Večírky a společenské akce

Oba prostory pojmou až 60 osob, proto je možné v nich uspořádat firemní večírek, svatební hostinu, oslavu či jinou společenskou akci. A pokud se nebudete chtít stravovat v tamní restauraci, můžete si třeba sami něco ugrilovat. K dispozici vám bude venkovní posezení s možností grilování.

Své mazlíčky nemusíte nechat doma

Penzion se navíc výborně nepostará jen o vás, ale také o vaše mazlíčky. Své pejsky proto nemusíte odkládat do psích hotelů ani k sousedům. Nezapomenutelnou dovolenou v srdci Pálavy si užijí s vámi! Za velmi slušný peníz, nutno podotknout. Ne nadarmo stránky penzionu najdete pod odkazem levné ubytování Pavlov.

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *