(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Češi jsou vyhlášeným národem pejskařů, přičemž se chlubí více než dvěma a půl miliony těchto mazlíčků. Číslo je to určitě ohromné, takže není žádným překvapením, že existuje velký trh s nejrůznějšími vychytávkami pro naše mazlíčky. Kategorií samy o sobě jsou světelné obojky. Proč jeden musíte mít i vy?

Chce si váš pejsek hrát večer na schovávanou?

Nejspíše každý z vás už měl tu čest hrát si s vaším malým parťákem na noční schovávanou. Nevýhodou takové hry je nejistota, co zrovna váš ztracený mazlíček provádí. On se totiž nejen schovává, nýbrž může klidně utéct, ztratit se nebo sníst něco nevhodného. V takové situaci se pro vás stane svítící obojek požehnáním. Pokud jej nasadíte na krk vašeho chlupáče, rozhodně se vám nikde neschová.

Možností snadné výhry hry na schovávanou je přirozeně více, přičemž lze klidně zvolit i svítící vodítko či třeba samotné světýlko na obojek. Díky těmto super vychytávkám se můžete rozloučit s nočními výpravami celé rodiny za ztraceným psem.

Rozsvítit lze dnes už všechno

Zakrývá-li šero vaše okolí a stále se vám nepodařilo unavit vašeho psího parťáka, přichází na řadu svítící frisbee pro psa. Jestli jste spíše milovníci balónků, pak je zajisté vhodnou volbou házecí míček pro psa, jenž samozřejmě září také. Sice budete pro kolemjdoucí vypadat jako chodící diskotéka, ale věřte nám, že takové šikovné vybavení oceníte.

Nejen tyto, ale mnoho dalších potřeb nakoupíte v internetovém obchodě nite-ize.cz. Ten se stane vaším kamarádem při výběru venčícího vybavení, díky čemuž budete vždy připraveni na všechny eventuality. Dopřejte svému psímu parťákovi to nejlepší a dejte mu dárek v podobě svítící hračky. Snad máte rádi pohyb, protože nyní máte důvod se hýbat i po večerech.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vhodný bytový textil se může i prodražit

Bytové vybavení se dá pořídit jak docela draze, tak i vcelku levně. Je jasné, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *