(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Lepší kouření díky vhodné vodní dýmce

Lepší kouření díky vhodné vodní dýmce

Po finanční stránce se nikdy kouřit nevyplatilo, nicméně v současné době se jedná o ještě dražší koníček než kdykoliv předtím. Tabákové výrobky totiž masově zdražují, cigarety snad ze všeho nejvíce.

Chcete-li se i nadále věnovat kouření, a přitom nevyhlásit osobní bankrot, nejlepším způsobem bude přejít od cigaret k vodním dýmkám.

Lepší chuť

Jasně, vodní dýmky jsou mnohonásobně dražší než cigarety, avšak ty musíte kupovat takřka každý den, zatímco dýmka vám může vydržet sloužit i dlouhá léta. Je samozřejmě potřeba si vybrat tu pro vás nejvhodnější.

Malé

Chcete-li za všech okolností šetřit, ideálem pro vás bude malá vodní dýmka. Co se chuti týče, nečekejte nic extra. Malá nádoba na vodu, i když je plná, nedokáže dým natolik vyčistit, aby byl dokonale lahodný. Nejde však ani o nic hrozného. Pokud jste zvyklí na cigarety, dým linoucí se z malé vodní dýmky vám bude připadat jako nebeská mana.

Navíc, co je malé, to je i lehké. A v tomto případě to platí také. Proto se dají tyto dýmky i docela dobře přenášet. Třeba na večírky.

Střední

Zlatý střed, říká se. Středně velké vodní dýmky už jsou větší investicí, nicméně za své peníze dostanete skutečně kvalitní zážitek. Tyto modely již dokáží tabákový kouř zpracovat tak, aby chutnal i největší gurmánům.

Vzhledem k větší velikosti už nejde o tak mobilní záležitost jako v předchozím případě, ale stále je možné takovouto dýmku přenést, kam jen bude libo.

Velké

Tyto verze už jsou určeny hlavně pro čajovny. Samozřejmě, že jich spoustu najdete i v celé řadě domácností. Tam však často hrají roli ozdobnou než praktickou. Velká škoda, jelikož kouření z vodních dýmek je skutečně velkým zážitkem. Hlavně díky masivní vodní nádobě.

Vodní dýmky je výhodné kupovat ve specializovaných obchodech. Nejenže vám tam pomohou s výběrem, ale zároveň si rovnou můžete pořídit i doplňky typu korunky na vodní dýmky.

O Jan Neckář

Zkuste také

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *