(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Kam v Plzni na veterinární pohotovost?

Kam v Plzni na veterinární pohotovost?

Komplikovaný porod, problémy s vyprazdňováním, obtížné dýchání, intoxikace, výrazná apatie, kolapsové stavy, zvracení, úrazy, zlomeniny, krvácení, kolikové stavy. To všechno jsou situace, kdy není na co čekat, měli byste vzít svého mazlíčka a pelášit s ním na pohotovost. Kde v Plzni vás přijmou?

Veterinárních klinik je v Plzni více, jenže ne všechny z nich nabízí služby pohotovosti. Pro veterináře je to starost navíc, musí být k dispozici i během noci a víkendu. Takže kde vás přijmou s akutními problémy?

Přijme vás veterinární klinika Kleisslova

Na ulici Kleisslova sídlí veterinární klinika MVDr. Ladislava Kuncla. Právě tato veterina pohotovost Plzeň vás přijme i o víkendech a večer. Ve všední dny je pohotovost k dispozici od 8 do 10 hodin večer, v sobotu od 8 do 15 hodin a v neděli od 14 do 22 hodin.

V tuto dobu je pohotovost veterina Plzeň otevřená, takže se sem můžete vydat. Přítomen je ošetřující lékař i zdravotní sestra. Vždy je ale lepší si předem zavolat, protože někdy se stává, že v té době probíhá operace a pohotovost je kvůli tomu uzavřena.

Veterinární pohotovost, kde vám doopravdy pomohou

Veterina Kleisslova funguje již od roku 1992 a od té doby pomohla desetitisícům zvířat. Postupem času se z ní stala klinika vybavená moderními přístroji a nástroji, které umožňují provádět i nestandardní zákroky. Mezi ty, jimiž se klinika může chlubit, patří například císařský řez u ovce, amputace odumřelého jazyka či odstranění obrovského novotvaru z psí dutiny břišní.

Každopádně se nebojte přijít. Mají tady to nejlepší vybavení (otoskop, refraktometr, endoskop, RTG, USG, mikroskop, krevní analyzátory, opthalmoskop, laryngoskop, zubní ultrazvuk) a celou řadu zkušeností, s vaším problémem si určitě budou vědět rady a zvířátku uleví. Veterinární klinika je orientována zejména na malá zvířata. Více informací a kontakt najdete na www.veterinakleisslova.cz.

O Jan Neckář

Zkuste také

Jak chránit domácí mazlíčky proti klíšťatům?

Klíšťata jsou malá a nenápadná, ale zároveň velmi nebezpečná. Tyto parazity se živí krví a …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *