(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Široká nabídka kvalitní české a evropské textilní galanterie na jednom místě

Pokud máte rádi ruční práce, především pak ty, kde je potřeba textil nebo vlna, nebo patříte mezi výrobce, pak je pro vás dobrou volbou e-shop vtc.cz.

Široká nabídka sortimentu

V současné době naleznete v nabídce základního sortimentu asi 5 500 položek, které jsou bez barev a dezénů. Těšit se můžete třeba na pletací příze za velkoobchodní cenu, kazety určené na šití, různé druhy knoflíků, kovové doplňky, metráž, nášivky a aplikace, nitě tříděné dle materiálu nebo výrobců, oděvní a plastové doplňky, stuhy a mašle, bižuterní komponenty nebo různé druhy kreativních sad.

Samozřejmostí jsou i příze vyšívací. V široké nabídce nechybí u různé druhy pomocníků, které při ručník tvoření využijete velmi často.

Proč právě VTC?

Zboží dodává po celé České republice i na Slovensko. Oslovuje především kamenné obchody nabízející textilní galanterii. Širokou nabídku sortimentu však využívají také výrobci a zpracovatelé zabývající se ošacením, výrobou či opravou nábytku, obuvi a dalších výrobků. Zboží z nabídky pochází ze Slovenska, Polska, Velké Británie, Turecka, Španělska, Švýcarska či Itálie.

Cílem VTC je seriózní chování, poctivost, solventnost a pracovitost. Díky tomuto přístupu firma funguje již velmi dlouhou dobu, za kterou navázala řadu obchodních spoluprací nejen s odběrateli, ale také s dodavateli.

E-shop nabízí také výrobky v doprodeji nebo ve slevách. Můžete si tak pořídit zajímavé zboží za velmi přijatelné ceny.

Tipy na závěr

Objednejte si pletací příze. V nabídce naleznete pletací příze (vlny na pletení) ve formě přírodní (bavlněné), směsové, akrylové, viskózové, polyesterové a další. Syntetické příze (akryl, polyester) jsou vhodné pro osoby alergické na vlnu. Velmi žádané jsou i vyšívací příze.

Tady se nabízejí mulinky, bavlnky nebo perlovka. Ta je buďto klasická nebo melírovaná ombré. Jedná se o lesklou přízi, jejíž základ představuje jedno nedělitelné vlákno.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vyšívání jako meditace: zbavte se stresu!

Ptáte se, jak může vyšívání pomoci s relaxací a snížením stresu? Jak se z této …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *