(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Doporučujeme / Vethope je veterinární klinika nabízející špičkovou péči

Vethope je veterinární klinika nabízející špičkovou péči

Jakmile se u vašich domácích mazlíčků objeví jakýkoli zdravotní problém, ihned hledáte veterinární kliniku, která poskytuje špičkovou péči. Takovou je i veterinární klinika Vethope v Praze. Její aktivity se soustřeďují na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především se jedná o psi, kočky a další drobné savce. Veterináři kliniky používají při své práci špičkovou diagnostiku, díky které úspěšně hledají příčiny a souvislosti onemocnění.

Co vás na klinice Vethope čeká?

Veterináři aplikují inovativní, efektivní a velmi šetrné preventivní i léčebné veterinární postupy. Díky nim budou vaši domácí mazlíčci v dobré kondici. V případě nutnosti jim uleví od bolesti, zlepší a prodlouží jejich život. Sami veterináři chovají domácí mazlíčky, takže rozumí nejen jim, ale i jejich majitelům. Veterinární klinika poskytuje komplexní služby a to díky tomu, že se jedná o odborné veterinární pracoviště, které preferuje profesionální přístup jak k chovatelům, tak i k jejich mazlíčkům. Komplexní péče se týká jak prevence, tak i léčby.

Součástí vybavení kliniky je samostatný operační sál, na kterém probíhají operační zákroky. Může to být třeba kastrace psa nebo kastrace králíka. Pro zákroky potřebné pod narkózou používají veterináři kliniky šetrnou inhalační metodu SAFETY+. Po operaci jsou zvířata umístěná do speciální pooperační místnosti, kde jim je věnována náležitá pooperační péče, která směřuje k jejich rychlému zotavení.

Samozřejmostí je také péče o dutinu ústní a chrup. K těmto účelům disponuje klinika také specializovanou výbavou. Můžete zde nechat odstranit i zubní kámen u psa. Pravidelná kontrola chrupu je na zvážení u starších jedinců. Pro vyšetření zubů používají veterináři z Vethope dentální rentgen s digitalizací snímků. K dispozici mají také moderní a šetrnou zubní jednotku Profident Lumos, která slouží na čištění zubů, odstraňování zubního kamene a pro složitější zubní ošetření.

Podrobnější informace naleznete na stránkách https://www.vethope.cz/cs/.

O Jan Neckář

Zkuste také

Vhodný bytový textil se může i prodražit

Bytové vybavení se dá pořídit jak docela draze, tak i vcelku levně. Je jasné, že …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *