(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Psi / Přenosné misky na vodu pro chlupaté členy rodiny

Přenosné misky na vodu pro chlupaté členy rodiny

Rádi s vaším pejskem vyrážíte na dlouhé túry a výlety do přírody? Ať už jste příznivci turistiky či vás čeká delší cesta autem, jistě se vám budou hodit přenosné misky na vodu pro vaše chlupaté členy rodiny.

Dbejte na hydrataci

Během letních měsíců je nutné dbát na dostatečnou hydrataci organismu a to nejen vaší, ale také vašich čtyřnohých členů rodiny. Dbejte na to, aby měl pes vždy k dispozici misku s vodou, ze které se může pravidelně napít. S nedostatečným přísunem vody hrozí také riziko přehřátí a dehydratace organismu, které mohou mít u psa negativní následky. Myslete na to, že pes má jinou termoregulaci než člověk a ochlazuje se jen s pomocí úst, které má během letních procházek doširoka otevřené.

Voda kdekoliv a kdykoliv

Problém však může nastat ve chvílích, kdy jste na cestách či v přírodě a voda nikde. Vhodné je sebou přibalit cestovní misku pro psy, která je skladná, lehká, jelikož je vyrobena z plastu a pes se z ní snadno napije kdekoliv a kdykoliv. Pejskovi tak můžete dát napít na vrcholu Sněžky, na stezce či v autě. Nemusíte si lámat hlavu a zatěžovat batoh neskladnou miskou na pití. Stačí si sbalit dostatek vody a snadno složitelnou plastovou misku pro psy.

Miska pro psy

S touto vychytávkou vašeho pejska už žízeň nepřekvapí. Připnout misku můžete na batoh či ji vložit do postranní přihrádky ve dveřích auta. Miska není ani nijak drahá a pokud ji neztratíte, je její životnost opravdu dlouhá. Nezapomínejte na dostatečnou hydrataci během cest autem, ale i během dlouhých výletů v přírodě. Pokud dojde k přehřátí psa, nikdy ho neházejte do studené vody, ale nechte jej v klidu ležet ve stínu či na kachličkách a pomalu ochlazujte tlapky a čumák. Nikdy také nenechávejte vašeho psa zavřeného v autě! Ani s otevřenými okýnky!

O Barbora

Zkuste také

Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Češi jsou vyhlášeným národem pejskařů, přičemž se chlubí více než dvěma a půl miliony těchto …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *