(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Psi / Jaké pamlsky pro psy jsou kvalitní?

Jaké pamlsky pro psy jsou kvalitní?

Každý chce svého čtyřnohého přítele jednou za čas odměnit pamlskem. Dopřejte vašemu psovi takové pamlsky, které jsou kvalitní a nejenže potěší jeho mlsný jazyk, ale i jeho žaludek. Vybírejte pamlsky podle kvality, ne podle toho, kolik stojí, přece jen je svému psovi dopřáváte jen omezeně, tudíž se za ně vyplatí připlatit.

Odměňte psa pamlskem

Odměňovat psa různými pamlsky je jedním ze způsobů, jak psa něčemu naučit, tedy ho za provedený povel odměnit. Pejskovi dopřávejte pamlsky jen omezeně, aby se z něj nestala kulička jen proto, že jste mu dopřávali mnoho pamlsků. Je důležité energetický příjem z pamlsků započítávat do denního příjmu.

dog-food-512823_960_720

Jaký pamlsek je kvalitní?

Při koupi pamlsků byste se měli zajímat o složení a cenu pamlsků, to vypovídá o jeho kvalitě. Místo podivných pamlsků se složením, které má několik desítek položek, volte raději kvalitní sušené maso či bůvolí kůže. Vynechte pamlsky s obilovinami či ty uměle barvené. Dobrou cestou, kterou se můžete dát, je tvorba domácích pamlsků, u kterých víte, jaké je jejich přesné složení a prostě se nespletete.

Připravte pejskovi domácí pamlsek

Nejrůznější recepty na psí pamlsky objevíte na internetu. Není to nic obtížného, psí pamlsky se připravují podobně jako sušenky, ale s jiným složením. Místo cukru a mouky, použijete mleté maso, vejce, ovesné vločky, tuňáka, mrkev, sýr, jablko či sušené maso. Vaše domácí psí pamlsky si pes zamiluje. Všechny zmíněné ingredience jsou pro psa prospěšné (i jablko, které mu dodá dostatek vlákniny a podporuje správné trávení). Sušenky můžete uchovávat několik dní ve sklenici ve spíži. Stačí z ingrediencí vytvořit placičky a ty pomalu péct (sušit) v troubě. Třeba budou chutnat i vám, není v nich totiž nic, co by vám ani vašemu pejskovi ublížilo.

O Barbora

Zkuste také

Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Češi jsou vyhlášeným národem pejskařů, přičemž se chlubí více než dvěma a půl miliony těchto …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *