(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-85168040-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Domů / Kočky / Vánoce jsou tady aneb tipy na dárky pro vaše čtyřnohé členy rodiny

Vánoce jsou tady aneb tipy na dárky pro vaše čtyřnohé členy rodiny

Pod vánoční stromeček se snaží dopřát to nejlepší všem členům rodiny. Mezi ně jisté patří i naši čtyřnozí společníci. Nevíte, čím originálním byste je mohli potěšit? 

Pamlsky nezklamou

Osvědčeným dárkem jsou jistě pamlsky. Ty pejsky a kočičky nikdy nezklamou. Zakoupit můžete kvalitní sušené maso či jiné pamlsky, ale zajímejte se vždy o jejich složení. Dobrou volbou pro psy jsou i hračky, do kterých můžete pamlsky vložit a oni si z hračky pamlsky vydolují. Tím se také náležitě zabaví.

Sportovní doplňky

Pro psy jsou vhodné také sportovní doplňky, nejedná se přímo o hračky, ale například o míčky, házečku, ale aktivní psi milují také frisbee či aerobie. Aerobie je plastový kruh s měkčí gumou, který má opravdu dlouhý dolet a pejskovi se lépe chytá než frisbee. Využívat ho můžete vy ve volném čase s přáteli, ale také se psem.

Byliny

Pro kočky jsou skvělým dárkem také různé hračky, které mohou být plněny šantou kočičí či kozlíkem. Tyto hračky budou kočkám náležitě vonět a dopřejí jim příjemné stavy.

Pelíšek

Darovat vašim chlupatým mazlíčkům můžete také nové pelíšky či deky. Pro kočky se hodí nejrůznější škrabadla, o které si kočka může brousit drápky.

Hračky

Hračky můžete pořídit pejskovi i kočičce. Pro psy jsou vhodná přetahovadla, pískací hračky či plyšáci. Kočky ocení více hračky, které vydávají zvuky či jsou střapaté, například kuličku s rolničkami, ale také tyčky, na jejichž konci jsou umístěny chmýříčka, kousky igelitu apod. S těmito hračkami můžete kočičku pěkně rozdovádět a unavit.

Péče

Zvolit můžete dárky v podobě péče o kočičí a psí srst. Jednat se může o nejrůznější masážní rukavice, které zároveň psa či kočku vyčešou, ale i kartáče, popřípadě šampony na srst. Pravidelná péče o srst zredukuje množství chlupů ve vaší domácnosti.

O Barbora

Zkuste také

Jak venčit vašeho psího miláčka po setmění a neztratit ho z dohledu? Rozzařte ho světelným obojkem

Češi jsou vyhlášeným národem pejskařů, přičemž se chlubí více než dvěma a půl miliony těchto …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *